Informujemy, że od dnia 11 marca 2019 roku nastąpi zmiana rozkładu jazdy linii nr 9.

TRASOWNIK - SPRAWDŹ INTERNETOWY ROZKŁAD JAZDY

2015-06-23 06:12:19

TRASOWNIK - SPRAWDŹ INTERNETOWY ROZKŁAD JAZDY

System oferuje dostęp do rozkładów jazdy wszystkich linii autobusowych KM Szczecinek. W górnej części ekranu znajduje się menu z którego można uzyskać dostęp do wyboru linii wraz z ich trasami, wyboru przystanku, interaktywnej mapy oraz wyszukiwarki połączeń. Poniżej znajdują się bezpośrednie odnośniki do rozkładów jazdy poszczególnych linii podzielonych na dwie grupy - linie zwykłe i linie nocne.

Po wyborze jednej z linii otrzymujemy wykaz przystanków na trasie w obydwu kierunkach jazdy. Przystanki obsługiwane tylko w wybranych kursach są oznaczone wcięciem lub kursywą. Gdy dokonacie już Państwo wyboru przystanku wyświetli się tabliczka z godzinami odjazdów dla danej linii. Tabliczka posiada następujące funkcje:

  • odrębna tabelkę z odjazdami dla każdego rodzaju dnia (jeżeli dany dzień nie występuje to oznacza, że linia nie kursuje w tym dniu z danego przystanku),
  • dodatkowe symbole oznaczające zmieniony przebieg trasy (np. kurs skrócony, wydłużony albo realizowany inną trasą), szczegółowy przebieg danego kursu wraz z godzinami odjazdów z kolejnych przystanków (po kliknięciu w godzinę (minutę) odjazdu),
  • przejście do rozkładów jazdy innych linii odjeżdżających z danego przystanku (po kliknięciu w nazwę przystanku obok numeru linii),
  • wyświetlanie przebiegu linii, kursu lub lokalizacji przystanku na mapie.

Moduł mapy i wyszukiwarki umożliwia zestawianie połączeń w oparciu o zadane parametry (skąd dokąd, kiedy i o której godzinie). Wyboru przystanku początkowego i końcowego można dokonać ręcznie wpisując ich nazwy lub przez zaznaczenie ich na mapie (przystanki oznaczone są czerwonymi kropkami). Po wyborze przystanku na mapie można również przejść bezpośrednio do rozkładów jazdy linii odjeżdżających z danego przystanku, w tym do rozkładu chronologicznego, czyli zestawienia wszystkich odjazdów w wybranych kierunkach.

Podczas przeglądania rozkładu jazdy możliwe jest również przejście do tablicy z dynamiczną informacją o rzeczywistym czasie przejazdu - w serwisie kiedyprzyjedzie.pl. W tym celu należy kliknąć w niebieski numer znajdujący się obok nazwy przystanku.

Dostępna jest również mobilna wersja strony przeznaczona dla urządzeń przenośnych. Dostęp do niej możliwy jest z górnego menu.

powrót do strony głównej

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 9 od dnia 11 marca 2019r.

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 9 od dnia 11 marca 2019r.

Otwarcie sezonu Wypożyczalni Rowerów Miejskich w 2019r.

Otwarcie sezonu Wypożyczalni Rowerów Miejskich w 2019r.

Zmiana rozkładu jazdy linii nr: 7, 13, W1, N od dnia 1 marca 2019r.

Zmiana rozkładu jazdy linii nr: 7, 13, W1, N od dnia 1 marca 2019r.

InfoBus o Komunikacji Miejskiej w Szczecinku (Film)

InfoBus o Komunikacji Miejskiej w Szczecinku (Film)

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2015 Komunikacja Miejska Sp. z o.o w Szczecinku

ul. Cieślaka 4, 78-400 Szczecinek | telefon: +48 94 374 35 73 | email: miejkom@km.szczecinek.pl