W dniu 15.01.2018r zawieszone zostają kursy linii: Nr 7: Dworcowa – Bugno (Elda) Bugno (Elda) – Dworcowa w godzinach 13:01 do 14:21 ; 15:38 do 15:58 oraz Nr 4: Bugno (Elda) – Harcerska, Harcerska – Bugno (Elda) w godzinach 14:31 do 15:29

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to specjalnie skonstruowany system teleinformatyczny spełniający wymogi ustaw i rozporządzeń, a w szczególności Ustawy "O dodstępie do informacji publicznej". System ten służy głównie do udostępniania wszystkich informacji publicznych, zgodnie z obowiązującym w naszym kraju prawem.

Obowiązek prowadzenia przez Komunikację Miejską w Szczecinku Sp. z o.o. swojego serwisu BIP wynika wprost z Ustawy "O dostępie do informacji publicznej". Wspomniana Ustawa zaznacza całkowitą odrębność strony Biuletynu Informacji Publicznej od zwykłej strony internetowej Spółki, więc zgodnie z oczekiwaniami ustawodawcy - nasza strona internetowa nie zastępuje serwisu BIP, a jest jedynie jego uzupełnieniem.

Znajdziecie tu Państwo wszelkie, niezbędne informacje, dotyczące danych Spółki, działalności, wyników finansowych itp, których publikacja powinna pojawić się w jako informacja publiczna w Biuletynie Informacji Publicznej.

Nasz dostępny jest dla Państwa tutaj:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2015 Komunikacja Miejska Sp. z o.o w Szczecinku

ul. Cieślaka 6a, 78-400 Szczecinek | telefon: +48 94 374 35 73 | email: miejkom@km.szczecinek.pl