Ochrona Danych Osobowych

Informujemy iż Administratorem Danych Osobowych udostępnionych Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych jest: Komunikacja Miejska w Szczecinku Sp. z o.o., ul. Cieślaka 4, 78-400 Szczecinek. Udostępnione nam dane osobowe  będą  przetwarzane wyłącznie  w celach i zakresie związanym z funkcjonowaniem firmy Komunikacja Miejska Sp. z o.o w Szczecinku., opartym na stosownych przepisach prawa, w tym realizacji zakupu biletu/biletów i nie będą przekazywane innym stronom bez  wiedzy i zgody użytkowników /osób udostępniających dane osobowe/.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z  ustawą cytowaną powyżej: posiadają Państwo pełne prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania i zastrzegania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wszelkie uwagi Państwa na temat przetwarzania powierzonych nam danych osobowych prosimy kierować pisemnie na adres podany powyżej lub poprzez pocztę elektroniczną: admin@km.szczecinek.pl   

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2015 Komunikacja Miejska Sp. z o.o w Szczecinku

ul. Cieślaka 4, 78-400 Szczecinek | telefon: +48 94 374 35 73 | email: miejkom@km.szczecinek.pl