Rozkład jazdy

Rozkład jazdy obowiązujący od 01.10.2022 r.

 

 

Linia nr 1

  • PILSKA (ZARZĄD DRÓG) – Pilska – Dworcowa – Warcisława IV – Wyszyńskiego – Jana Pawła II – Kościuszki – Myśliwska – Polna – OSIEDLE ZACHÓD (BIAŁOGARDZKA) – Białogardzka – Karlińska – Kościuszki – Trzesiecka – OSIEDLE TRZESIEKA (PĘTLA)
  • OSIEDLE TRZESIEKA (PĘTLA) – Trzesiecka – Kościuszki – Karlińska – Białogardzka – OSIEDLE ZACHÓD (BIAŁOGARDZKA) – Polna – Myśliwska – Kościuszki – Jana Pawła II – Wyszyńskiego – Warcisława IV – Sikorskiego – Pilska – PILSKA (ZARZĄD DRÓG)

Linia nr 1A

  • PILSKA (ZARZĄD DRÓG) – Pilska – Dworcowa – Warcisława IV – Wyszyńskiego – Szafera – Kaszubska – 1 – go Maja - Jana Pawła II – Kościuszki – Kosińskiego – Polna – OSIEDLE ZACHÓD (BIAŁOGARDZKA)
  • OSIEDLE ZACHÓD (BIAŁOGARDZKA) – Polna – Kosińskiego – Kościuszki – Jana Pawła II – 1 – go Maja – Kaszubska – Szafera - Wyszyńskiego – Warcisława IV – Sikorskiego – Pilska – PILSKA (ZARZĄD DRÓG)

Linia nr 2

  • STASZICA (PĘTLA) – Staszica – SZCZECIŃSKA (WIADUKT) – Szczecińska – Gdańska – Dworcowa – Sikorskiego – Słowiańska – Cieślaka – Lipowa – Jana Pawła II – Kościuszki – Mierosławskiego – Koszalińska – Kołobrzeska – Polna – OSIEDLE ZACHÓD (BIAŁOGARDZKA) / Bugno – BUGNO (ELDA)
  • BUGNO (ELDA) – Bugno/ OSIEDLE ZACHÓD (BIAŁOGARDZKA) – Polna – Kołobrzeska – Koszalińska – Mierosławskiego – Jasna – Ordona – Powstańców Wlkp. – Wyszyńskiego – Lipowa – Cieślaka – Słowiańska – Sikorskiego – Gdańska – Szczecińska – SZCZECIŃSKA (WIADUKT) – Staszica – STASZICA (PĘTLA)

Linia nr 4

  • HARCERSKA (SŁOWIANKA) – Harcerska – Pilska – Waryńskiego – Pilska – Dworcowa - Sikorskiego – Słowiańska – Cieślaka – Lipowa – Jana Pawła II – Kościuszki – Mierosławskiego – Koszalińska – Bugno – BUGNO (STREFA)
  • BUGNO (STREFA) – Bugno – Koszalińska - Mierosławskiego – Jasna – Ordona – Powstańców Wlkp. – Wyszyńskiego – Lipowa – Cieślaka – Słowiańska – Sikorskiego – Pilska – Waryńskiego – Pilska – Harcerska – HARCERSKA (SŁOWIANKA)

Linia nr 5

  • OSIEDLE MARCELIN (NORWIDA) – Słupska – Lipowa – Szafera – KASZUBSKA (ZIELONA)
  • KASZUBSKA (ZIELONA) – 1-go Maja – Jana Pawła II – Lipowa – Słupska – OSIEDLE MARCELIN (NORWDIA)

Linia nr 6

  • STASZICA (PĘTLA) – Staszica – SZCZECIŃSKA (WIADUKT) – Szczecińska – Piłsudskiego – Mickiewicza – Pileckiego – Wyszyńskiego – Jana Pawła II – Kościuszki – Karlińska – Białogardzka – OSIEDLE ZACHÓD (BIAŁOGARDZKA) – Polna – Kołobrzeska – Koszalińska – Bugno – BUGNO (STREFA)
  • BUGNO (STREFA) – Bugno – Koszalińska – Kołobrzeska – OSIEDLE ZACHÓD (BIAŁOGARDZKA) – Białogardzka – Karlińska – Kościuszki – Jasna – Ordona – Powstańców Wlkp. – Wyszyńskiego – Kamińskiego – Mickiewicza – Piłsudskiego - Szczecińska – SZCZECIŃSKA (WIADUKT) – Staszica – STASZICA (PĘTLA)

Linia nr 7

  • HARCERSKA (SŁOWIANKA) / ŁUKASIEWICZA (CHEMIA) - Harcerska/ Łukasiewicza – Pilska – Waryńskiego – Pilska – DWORCOWA (DWORZEC KOLEJOWY) – Dworcowa – Sikorskiego – Armii Krajowej – Wyszyńskiego – Szafera – Kaszubska – 1-go Maja – Jana Pawła II – Kościuszki – Mierosławskiego – Koszalińska – Kołobrzeska – Polna – OSIEDLE ZACHÓD (BIAŁOGARDZKA) / Bugno – BUGNO (ELDA) / BUGNO (STREFA)
  • BUGNO (STREFA) / BUGNO (ELDA) – Bugno/ OSIEDLE ZACHÓD (BIAŁOGARDZKA) - Polna – Kołobrzeska – Koszalińska – Mierosławskiego – Kościuszki – 1-go Maja – Kaszubska – Szafera – Wyszyńskiego – Armii Krajowej – Sikorskiego – DWORCOWA 9DWORZEC KOLEJOWY) / - Pilska - Waryńskiego – Pilska – Łukasiewicza/ Harcerska – ŁUKASIEWICZA (CHEMIA) / HARCERSKA (SŁOWIANKA)

Linia nr 9

  • STASZICA (PĘTLA) – Staszica – Szczecińska – Dworcowa – Warcisława IV – Wyszyńskiego – Szafera – Kaszubska – 1-GO Maja - Jana Pawła II – Kościuszki – Mierosławskiego – Koszalińska – Kołobrzeska – Polna – OSIEDLE ZACHÓD - (BIAŁOGARDZKA) – Białogardzka – Karlińska – Kościuszki – Trzesiecka – OSIEDLE TRZESIEKA (PĘTLA)
  • OSIEDLE TRZESIEKA (PĘTLA) – Trzesiecka – Kościuszki – Karlińska – Białogardzka – OSIEDLE ZACHÓD (BIAŁOGARDZKA) – Polna – Kołobrzeska – Koszalińska – Mierosławskiego – Kościuszki – Jana Pawła II – 1-go Maja – Kaszubska – Szafera - Wyszyńskiego – Warcisława IV – Sikorskiego – Gdańska – Szczecińska –– Staszica – STASZICA (PĘTLA)

Linia nr 14

  • OSIEDLE MARCELIN (NORWIDA) – Słupska – Cieślaka – Słowiańska – Armii Krajowej – Wyszyńskiego – Jana Pawła II – Kościuszki – Kosińskiego – Polna – OSIEDLE ZACHÓD (BIAŁOGARDZKA)
  • OSIEDLE ZACHÓD (BIAŁOGARDZKA) – Polna – Kosińskiego – Kościuszki – Jana Pawła II – Wyszyńskiego – Armii Krajowej – Słowiańska – Cieślaka – Słupska – OSIEDEL MARCELIN (NORWIDA)

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2015 Komunikacja Miejska Sp. z o.o w Szczecinku

ul. Cieślaka 4, 78-400 Szczecinek | telefon: +48 94 374 35 73 | email: miejkom@km.szczecinek.pl